Basizle.NeT Reklam Alanı
 • Automata Filmi Türkçe Dublaj izle

  Aksiyon, bilim kurgu ve gerilim. Bu film de hepsi var Gabe Ibáñez yönetmenliğinde ki Automata filminin konusun da Jacq Vaucan bir robot şirketi ile anlaşarak robotların sigortalamıştır. Ardından ise derin araştırmalara giren Jacq Vaucan insanlığın geleceği ile alakalı araştırmalar yapmaya başlar. Araştırmaları derine indirdikçe ise amacına ulaşacaktır.

  Automata Filmi Türkçe Dublaj izle Automata Filmi Türkçe Dublaj izle
 • Chappie 2015 Türkçe Dublaj izle

  Yüksek imdb puanı ile dikkat çeken son zamanların en iyi bilim kurgu filmleri arasında gösterilen 2015 yapımı Chappie filmi türkçe dublaj olarak sizlerle. Chappie filmini hd kalitede izleyebilir yorumlarınızı yapabilirsiniz.

  Chappie 2015 Türkçe Dublaj izle Chappie 2015 Türkçe Dublaj izle
 • Chappie 2015 Türkçe Dublaj izle

  Yüksek imdb puanı ile dikkat çeken son zamanların en iyi bilim kurgu filmleri arasında gösterilen 2015 yapımı Chappie filmi türkçe dublaj olarak sizlerle. Chappie filmini hd kalitede izleyebilir yorumlarınızı yapabilirsiniz.

  Chappie 2015 Türkçe Dublaj izle Chappie 2015 Türkçe Dublaj izle
 • Gümüş Şelale

  Gümüş Şelale filmi izle, Gümüş Şelale full izle, Gümüş Şelale türkçe dublaj izle – Silver Falls kasabasında son zamanlar da sürekli ölüm yaşanmaktadır. Ancak garip olan taraf bu ölümlerin sebebinin bulunmamasıdır. Kasabaya yeni taşınan ve anne babası olmayan Jordan ise geldiği günden itibaren öldürülmüş küçük bir kızın ruhunu görür.

  Gümüş Şelale Gümüş Şelale
 • Evdeki Tehlike

  Jen ve Mitch dünya evine yeni adım atmışlardır. Ancak masraflar çok olduğu için ve para yükünü azaltmak için ev ihtiyacı olan Danny’de alarak giderleri azaltırlar. İlk başlar da problemsiz bir şekil de ev hayatı olan üçlü. Bir gün Danny’nin eve yeni bir arkadaşını getirmesi ile değişime uğrar. Evdeki Tehlike filmi […]

  Evdeki Tehlike Evdeki Tehlike
 • Ex Machina

  Ex Machina filminin konusun da henüz çok genç olan 24 yaşında ki Caleb sadece yaşadığı silikon vadisinin değil aslın da tüm dünyanın en önemli yazılım şirketinde üst düzey uzman olarak görev almaktadır. Şirketin patrondan sonra gelen CEO’su Nathan ise her şey den uzakta yaşamaya karar vermiş ve ıssız bir dağ […]

  Ex Machina Ex Machina
 • Mad Max – Fury Road

  Daha önce türkçe dublaj olarak yayınladığımız Mad Max : Fury Road filmi türkçe altyazılı olarak sizlerle. Mad Max : Fury Road filmini hd kalitede full izleyebilir. Mad Max : Fury Road filmi hakkında yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

  Mad Max – Fury Road Mad Max – Fury Road
 • Yılanbaş Bataklığı – SnakeHead Swamp

  Yılan baş sürüsü Louisiana kentinden yoğun bir şekil de ilerlemektedir. Kentteki bir bataklığı resmen işgal eden yılan baş grubu çevreden yaşayan insanların hayatlarını tehlikeye sokmuştur. Ne kadar çok kan dökülür ise onlar daha çok saldırma yolunda ilerleyecektir. TV filmi olarak çekilen bilim kurgu ve korku türünde ki film türkçe dublaj […]

  Yılanbaş Bataklığı – SnakeHead Swamp Yılanbaş Bataklığı – SnakeHead Swamp
 • Maymun Prens

  Maymun Prens Filmini hd kalitede izleyebilirsiniz. 2015 yapım yılına ait animasyon filmi tarihin öncesinde ki dönemi konu alıyor. Yeni doğan maymun Edouard kralın oğlu olarak dünyaya gelmiştir. Henüz daha çok küçük zayıf bir şekildedir. Çok zayıf olarak dünyaya gelmesi sebebi ile ise pekte kabul edilmeyecektir. Bu durum dan dolayı abisi […]

  Maymun Prens Maymun Prens
 • Der Samurai

  Der Samurai filminin konusun da Alman yapım 79 dakikalık türkçe altyazılı Der Samurai filmi sizlerle. Fantastik, gerilim ve korku türünde sizlerle buluşan hd kalitede ki film 2014 yılın da vizyona girmiştir. Der Samurai filini izledikten sonra film hakkında ki görüşlerinizi alt bölümden paylaşabilirsiniz.

  Der Samurai Der Samurai

404 Not Found

Ulaşmak istediğiniz sayfada içerik bulunmamaktadır!
Reklam Alanı

Film Robotu

Kategoriler

Yıla Göre Filmler